vada
Video

४० वर्षको उमेरमा प्रियंका चोपडाका पूर्व प्रेमीले गर्दैछन् विवाह, यसकारण छुटेको थियो प्रियंकासंग सम्बन्ध

एजेन्सी । अभिनेता हरमान बावेजाले ४० वर्षको उमेरमा विवाहको घोषणा गरेका छन् । उनको एग्गेजमेन्ट भएको समाचार भारतीय मिडियाले लेखेका छन् । उनी अभिनेत्री प्रियंका चोपडाका पूर्व प्रेमी हुन् । हरमनले स्वास्थ्य प्रशिक्षक साशा रामचंदानीसँग विवाह गर्न लागेका हुन् ।

हरमान आफ्नो व्यक्तिगत जीवन को बारे मा सधैं चर्चामा रहन्छन् । उनको व्यक्तिगत जीवन पेशागत जीवन भन्दा बढी चर्चाको विषय भयो। अभिनेत्री प्रियंकासंग उनको सम्बन्ध करिब दुई वर्ष सम्म चल्यो । तर त्यसपछि दुई अलग भयो।

हरमान र प्रियंकाको मित्रता २००८ मा फिल्म ‘लव स्टोरी २०५०’ बाट शुरु भएको थियो । तर उनको अर्को फिल्म ‘वाट्स योर राशी’ रिलीज हुनुभन्दा अघि उनीहरुको सम्बन्ध टुट्यो। त्यस समयमा, प्रियंका चोपड़ा ब्यवसायीक जिवनमा सफल भइसकेकी थिइन् । तर हरमान उही समयमा, बिस्तारै आफ्नो पहिचान बनाउने कसरतमा थिए ।

एक अन्तर्वार्तामा, हर्मनले आफू र प्रियांक किन छुट्टिए भनेर बताएका छन्। हर्मनले भनेका छन् की, म आफैंलाई दोशी देख्छु । उनले म वाट समय चाहन्थिन् तर मैले समय दिन सकिन ।

ूमेरा दुई फिल्महरू फ्लप भइसकेका थिए, त्यसैले दबाव बढेको थियो। म मेरो तेस्रो फिल्ममा ध्यान केन्द्रित गर्दै थिए। निर्देशक आशुतोष गोवारीकरले उनको निर्देशन अनुसार कसैलाई पनि आफ्नो व्यक्तिगत सम्बन्धका कारण फिल्ममा असर गर्नु हुँदैन भन्ने चाहन्थे ।

यो पनि भनिएको थियो कि प्रियंकाले हरमानसँगको सम्बन्ध आफु सफल अभिनेत्री भइसकेका कारण पनि तोडेकी थिइन् ।

यी रिपोर्टहरूलाई अस्वीकार गर्दै हरमनले भने, ‘म यी अफवाहहरूमा विश्वास गर्दिन। प्रेममा दुईजना व्यक्तिले मात्र थाहा पाउँदछन् कि तिनीहरूका बीचमा के गल्ती भयो। मलाई लाग्दैन कि कुनै सफलता वा असफलताले सम्बन्ध बदल्नेछ।’

प्रियंका चोपडाको बारेमा कुरा गर्दा उनी पनि विवाहको बन्धनमा बाँधिएकी छिन्। डिसेम्बर २०१८ मा, उनले गायक निक जोनससँग विवाह गरेकी छन्। उनीहरूको विवाह भव्य रुपमा सम्पन्न भएको थियो ।

Related Articles

Back to top button