vada
International

सुशान्तको पूर्व प्रमिका अंकिताले आफ्नो प्रेमी सार्वजनिक गर्दै लेखिन् यस्तो मार्मिक शब्द, यसो भन्दै प्रेमीसंग मागीन् माफी

एजेन्सी । सुशान्त सिंह राजपुतको निधन पछि सुशान्तकै परिवारको साथमा अटल रहेकी अंकिता लोखंडेले आफ्नो प्रेमी सार्वजनिक गर्दै उनीसंग वर्तमान अवस्था प्रति माफी मागेकी छन् । यो कठिन समयमा, उनको प्रेमी विक्की जैनले उनलाई पुरा साथ दिइरहेका थिए । अंकिताका प्रेमी विजनेश पर्शन हुन् । उनी कलाकारीता क्षेत्रवाट टाढा छन् ।

लामो समय सम्म सुशान्तको घटनामा ब्यस्त रहेकी अंकिताले विकीको लागि प्रेम प्रकट गरेकी छन् । उनले विकीको लागि एक सुन्दर पोस्ट सार्वजनिक गरेकी छन् ।

प्रेमी विक्कीसँगको तस्बिर सार्वजनिक गर्दै अंकिताले लेखिन् (मसँग तपाईंको भावनाहरू व्यक्त गर्न शब्द छैन। हामी दुबैलाई सँगै देखे पछि मेरो दिमागमा आउने एउटा कुरा यो हो कि म परमेश्वरलाई धन्यवाद दिन्छु कि उसले मलाई तपाईको जीवनमा मेरो साथी, साथी र आत्मीय साथीको रूपमा पठाएको छ।

मलाई सधैं सहयोग गर्नु भएकोमा धन्यवाद। मेरा सबै समस्याहरू आफ्नै बनाउनुभएकोमा र मलाई आवश्यक परेकोमा साथ र समर्थन गर्नुभएकोमा । सब भन्दा महत्त्वपूर्ण तपाईलाई र मेरो परिस्थितिलाई बुझ्नु भएकोमा धन्यवाद।

यसका साथ, अंकिताले पोस्टमा भएको एउटा चीजको लागि विक्कीसँग माफी मागेकी छन् । उनले अगाडि लेखिन् मेरो कारणले तपाईले आलोचना सहनुपर्‍यो, त्यसको लागि माफ गर्नुहोस् जुन तपाईं सम्बन्धित पनि हुनुहुन्थेन । शब्द छोटो हुन्छ, तर यो बन्धन शानदार छ। म तपाईलाई धेरै माया गर्छु।

सुशांतको निधन पछि अंकिता निराश बनेकी थिइन् । त्यस समयमा उनले सुशांतका बहिनीहरूलाई प्रोत्साहन गरीन् र उनको समर्थन विकीले गरे । विकी सोशल मीडियाको माध्यमबाट अंकिताको सबै कुरामा सहमती जनाउँथे ।

यस समयमा रिया चक्रवर्तीले पनि अंकिताको बारेमा धेरै कुरा भनेकी थिइन। रियाले अंकितालाई उनी किन सुशान्तको विधवाको रूपमा बस्दैछिन् भनेर टिप्पणी गरेकी थिइन् । सुशांतका दिदीबहिनीले रियाको यस टिप्पणीलाई वास्ता नगर्न अंकितालाई सुझाव दिएका थिए ।

केहि समय पछि, अंकिता आफ्नो जीवनमा फर्किएकी छन् । उनले आफ्ना केही तस्बिर पनि सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेकी छन् । सुशांत सिंह राजपूत संगको ब्रेकअप पछि, विक्की अंकिताको जीवनमा आएका हुन् । विक्की मूल रूपमा बिलासपुरका हुन् ।

Related Articles

Back to top button