vada
News

आदित्य नारायणले भित्र्याए श्वेतालाई बेहुली बनाएर, विवाहको पहिलो तस्बिर सार्वजनिक भयो (तस्बिर हेर्नुस्)

एजेन्सी । आदित्य नारायण र श्वेता अग्रवालले विवाह गरेका छन् । मंगलवार उनीहरुले विवाह गरेका हुन् । विवाह पछि, दुलहा र दुलही को पहिलो तस्बिर सार्वजनिक भएको छ । फोटोमा आदित्य आफ्नी दुलही श्वेताको हात समाएको देखिन्छ। उसको यो फोटो सोशल मिडियामा धेरै भाइरल भइरहेको छ।

दुलहा आदित्य र दुलही श्वेता को जोडी राम्रो देखिएको छ। आदित्य सुन्दर वेहुला र श्वेता दुलहीको पोशाकमा धेरै राम्री देखिन्छिन्।श्वेताले हल्का सुनौलो रंगको लेहेंगा लगाएकोतस्बिरमा देख्न सकिन्छ। साथै, उनी कुन्दनको भारी गहनामा अद्भुत देखिएकी छन।

आदित्यले क्रीम रंगको सेरवानी, टाउकोमा पगडी, घाँटीमा कुन्दनको माला लगाएका छन् । आदित्यको जन्तिको तस्वीर पनि भाइरल भएको छ । आदित्य, उनका बुबा उदित नारायण, आमा दीपा नारायण र सम्पूर्ण परिवार विवाह समारोहमा रमाएको देखिएका छन् ।बाजागाजाका साथ उनीहरु विवाहमा सरिक भएका छन् । यो खुशीको वातावरणमा उडिता र दीपालगायत सम्पूर्ण नारायण परिवार ज्यादै खुशी देखिएका छन्।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

आदित्यका बुबा गायक उदित नारायण पनि छोराको विवाह उत्सवमा पूर्ण रूपमा डुबेको देखिएका छन्। यस अघि आदित्यको हल्दी र संगीतको भिडियो भाइरल भयो। आदित्यले गत महिना प्रेमिका श्वेतासँगको सम्बन्ध सार्वजनिक गरेका थिए। यस पछि, तिनीहरूको विवाहको समाचारहरूले इन्टरनेटमा प्रभुत्व जमायो। उनले फ्यानहरूबाट धेरै बधाई पाए।

Related Articles

Back to top button