vada
Video

बर्षाले फेरी मुख खोलिन्,फे,क एकाउन्टबाट सुन्न न,सकिने शब्दको बर्षा गर्नेले मुख चै किन नदेखाउने ?(भिडियो हेर्नुहोस )

वर्षा राउत नेपाली चलचित्रकी सफल अभिनेत्री हुन् । उनको जन्म १४ डिसेम्बर १९९३ साल जनकपुर, नेपालमा भएको हो । उनले नाई नभन्नु ल ४ बाट नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा कदम राखेकी थिइन्। उनी नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा छक्का पञ्जा चलचित्रबाट नयाँ स्टारका रूपमा छाएकि थिइन् । उनी नेपालकी लोकप्रिय अभिनेत्री मध्ये एक हुन् । उनको चर्चा बेला बेलामा भई नै रहन्छ ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

मनोरञ्जन प्रधान फिल्म जात्रा ‘लोकप्रिय’ बनेपछि अभिनेत्री वर्षा राउतको नेपाली चलचित्र कार्यकाल एउटा इँटा थपिएको हो । पहिलो चलचित्र प्रदर्शनमा नआउँदै दोस्रो चलचित्रमा अभिनय शुरु गरिसकेकी वर्षाले १ सय भन्दा बढी म्यूजिक भिडीयोमा अभिनय गरी सकेकी छन् । भिडियो हेर्नुहोस

Related Articles

Back to top button