vada
News

यी चर्चित गायिकाले दुबईमा एक रातको १ लाख ६० हजार तिरेर के गर्दैछिन्

काठमाडौं । चर्चित बलिउड गायिकासँगै आफ्नै श्रीमानले रात बिताउँन एक लाख ६० हजार भन्दा धेरै रुपैयाँ खर्च गर्नु परेको छ । गायिका नेहा कक्कड र रोहनप्रीत सिंह विवाहपछि अहिले दुबईमा रमाइलो गर्दैछन् ।

२४ अक्टोबरमा उनीहरूको बिहे भयो । नेहाले आफ्नो हनिमून फोटोहरू सामाजिक सञ्जालमा साझा गर्दैछिन् । उनको फोटोमा ट्याग गरिएको स्थान दुबईको एट्लान्टिस पामको हो । जहाँ तिनीहरू एक रातको १ लाख ६० हजार तिरेर बसेका छन् ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

रोहनप्रीत सिंह र नेहा एटलान्टिसका धेरै फोटो इन्स्टाग्राममा आइसकेका छन् । भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुका अनुसार पाममा दुई व्यक्तिको लागि दिनको सब भन्दा कम रकम भारु २६ हजार ८३४ पर्दछ । जबकि सब भन्दा उच्च मूल्य अर्थात् प्रसिडेन्टियल सूइटको लागत भारु ३ लाख २१ हजार ४१४ रुपैयाँ पर्दछ । बाँकी सुइटहरूको दायरा भारु ६० हजार देखि एक लाख रुपैयाँ सम्म हुन्छ ।

नेहा रोहन रीगल सुइटमा बस्दै
नेहाको इन्स्टाग्राम पोष्टहरूबाट पत्ता लाग्यो कि तिनीहरू दुबै रीगल सुइट क्लबमा बसिरहेका छन् । एटलान्टिसको आधिकारिक वेबसाइटका अनुसार यस रीगल सुइट कोठामा एक रात बस्न मात्रै भारु ७२ हजार ४०३ रुपैयाँ खर्च हुन्छ । यदि तपाईंले खाजा खानुभयो भने मूल्य बढेर भारु ८९ हजार ३७० रूपैयाँमा जान्छ । अर्कोतिर यदि तपाईं खाना पनि खानुहुन्छ तब यो मूल्य बढेर भारु १ लाख १ हजार ८१ रुपैयाँ हुन्छ ।

होटलले विशेष व्यवस्था गरेको थियो
नेहालाई लक्जरी होटलले उनीहरूका लागि राखेका विशेष प्रबन्धको फोटो पनि साझा गरिएको छ । जसमा उनी होटलको निजी समुन्द्रमा देखिएकी छिन् । पहिलेका फोटोहरूमा नेहा र रोहनको स्वागतको झलक पनि थियो । जसमा उनीहरूको लागि चकलेट, केक र अन्य विलासी सुविधाहरूको व्यवस्था गरिएको थियो ।

Related Articles

Back to top button