vada
Video

मलाई क्यान्सर भयो भनेर श्रीमतीलाई ढाँटेर विदेशमा अर्कै महिलासंग मस्ती, श्रीमती रु’दै मिडियामा (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ । अर्कै महिला संग श्रीमान बे-पत्ता भएपछि गिता दिदी रु-दै मिडियामा आएकी छिन् । श्रीमान परिवार’कै खुसीका लागि भन्दै ४ वर्ष अघि वि’देश गएका थिए । उनी साउदी गएका थिए । तीन वर्ष सम्म विदेशमा हुँदा उनले श्रीमतीलाई कुनै सहयोग गरेनन् । सानो छोरा सहित श्रीमतीलाई नेपालमा छोडेर गएका गीता विकका श्रीमान छोरा छोडेर विदेश गएका थिए ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

अर्घाखाँची जिल्लाको सितगंगा नगरपालिका १ मा श्रीमती र छोरालाई अ’लपत्र पारेर गएका गीताका श्रीमान अहिले सम्म फर्केर आएका छैनन् । घरमा सासु ससुरावाट छुट्याएर अलग्गै राखेर उनी विदेश गएका थिए । चार वर्ष अघि विदेश गएका उनी वर्षमा एक पटक नेपाल आउँथे । तर उनी घर फर्केर आउँदा पनि कहिल्यै पैसा लिएर आउँथेनन् । म विरामी भएँ पै’सा कमाउन सकिन भन्दै श्रीमतीलाई झुटो बोल्ने गरेका थिए ।तर उनले विदेशमै अर्को विवाह गरेका रहेछन् । पछिल्लो पटक आउँदा मैले अर्को विवाह गरेको छु । तँलाई कति पैसा चाहिन्छ ? ५० हजार दिउँ की २० लाख चाहिन्छ भने । म अब तँ संग बस्दिन अर्को विवाह गरेको छु भनेर श्रीमतीलाई अचानक भने । चार वर्ष सम्म कहिले के बिरामी भएँ भन्दै झुटो बोल्दै राखे ।

श्रीमान विरामी भए भनेर गीता निकै चि’न्तित थिइन् । तर अर्को विवाह गरेका कारण उनले पै’सा नपठाएका रहेछन् । भोली तँ प्रहरी चौकी आइज म अर्को श्रीमती लिएर आउँछु त्यहीँ छि’नो’फानो गरौंला भनेर पनि झु’क्याए । भोली पल्ट उनी प्र’हरी कार्यालय नआएर अर्की महिला लिएर उनी भारत गएका हुन् । तर प्रहरीले श्रीमान र ती महिलालाई झि’कायो ।प्र’हरी कार्यालयमा आए पछि अर्की महिलाले मलाई यिनको वि’वाह भएको र छोरा समेत छ भन्ने थाहा थिएन म यि’नीसंग बस्दिन भनेर प्र’हरी कार्यालयवाट गएकी महिलासंग फेरी श्रीमान गएको उनको भनाई छ । श्रीमानले म अब तँसंग बस्दिन अब तँलाई र छोराको ज्या’न लि’न्छु भनेर ध’म्की दिएको बताएकी छन् ।

Related Articles

Back to top button