vada
Intresting

दिपावलीको अवसरमा यी राशिलाई मिल्नेछ ठुलो लाभ, स्वयंम महालक्ष्मीले बनाउँनेछिन् भाग्यशाली

काठमाडौँ । समयको साथसाथै व्यक्तिको जीवनमा धेरै परिवर्तनहरू हुन्छन्, कहिलेकाँही व्यक्ति भाग्यशाली हुन्छन्, कहिलेकाहि भाग्यको अभावले गर्दा व्यक्तिले धेरै समस्याहरू पार गर्नुपर्दछ, वास्तवमा जे पनि व्यक्तिको जीवनमा उतार चढावहरू आएका हुन्छन् यो सबै ग्रहहरूको स्थितिमा निर्भर गर्दछ । ज्योतिषीहरूले यो बताउनुपर्दछ कि ग्रहहरू स्थितिमा हुने बित्तिकै, सबै १२ राशिको चिन्हहरू प्रभावित हुन्छन्, ग्रहहरूको राम्रो र नराम्रो स्थिति अनुसारयी राशिका व्यक्तिहरुको जीवनमा प्रभाव पर्दछ ।

ज्योतिषीय गणनाका अनुसार दिवालीको शुभ दिन केही राशिको भाग्यमा ठूलो परिवर्तन हुने छ, ती राशिलाई ठूलो धन लाभ हुने सम्भावना छ, महालक्ष्मी आफैं यी राशिका जातिको भाग्यमा सुधार मेष राशिको जातिको समय उत्तम रहनेछ, देवी लक्ष्मीको आशीर्वादका कारण तपाईले समूह गतिविधिहरुबाट लाभान्वित हुने आशा राख्नु भएको छ, यो कुनै पनि यात्राको योजनाको लागि उत्तम समय हो, शारीरिक समस्याबाट छुटकारा पाउनुहोस्। हुनेछ, तपाईंको प्रेम जीवन सुधार गर्न गइरहेको छ, ।

आउनुशोस् जानौँ दिपावलीको शुभअवसरमा कुन राशिलाई मिल्नेछ लाभ** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

मेष राशि भएका व्यक्तिको आउने वाला समय अत्यन्तै सर्वोत्तम रहेको छ । माता लक्ष्मीको कृपाले सामुहिक गतिविधि बाट तपाईलाई लाभ मिल्ने योग रहेको छ । कुनै पनि यात्रामा जाने योजना बनाउनका लागी यो उत्तम समय रहनेछ । शारीरिक समस्याबाट छुटकारा मिल्नेछ । तपाईको लभ लाइफमा पनि सुधार आउने योग बनेको छ । तपाईले आफ्नो घरेलु जीवन सन्तोषजनक ढंगमा खर्च गर्नुहुनेछ, तपाईको जीवनसाथीले सबै सहायता पाउनुहुनेछ, तपाई आफ्नो जीवनसाथीसँग राम्रो ठाउँमा घुम्न जाने योजना बनाउन सक्नुहुन्छ, भने तपाईको आर्थिक अवस्था पनि सुधार हुँदै जानेछ।

सिंह राशि भएका व्यक्तिलाई यस शुभ अवसरमा साथ शुभ दिवालीमा महालक्ष्मीजीको विशेष अनुग्रह वर्षा हुने छ, तपाईले कुनै पनि नया काम सुरु गर्न सक्नुहुन्छ जुन तपाईको लागि लाभदायक छ, साथीहरुसंगको मतभेद हटेर जानेछ, तपाई आफ्नो मीठो बोलीबाट अरुलाई प्रभावित गर्न सक्नुहुनुहुनेछ साथै तपाईलाई हरेक काममा परिवारको पूर्ण समर्थन प्राप्त हुनेछ । तपाईको आर्थिक स्थितिमा सुधारको सम्भावना छ, अचानक सम्पत्ति आउने सम्भावनाको योग पनि रहेको छ, कार्यस्थलमा तपाईको खुब प्रशंशा प्राप्त हुनेछ प्रेम प्रसंगको लागी आउनेवाला समय तपाईको लागी उत्तम रहनेछ भने किस्मतले पनि तपाईलाई साथ दिनेछ ।

कन्या राशिका व्यक्तिले देवी लक्ष्मीको अनुग्रहबाट आफ्नो लक्ष्यहरू प्राप्त गर्न सक्दछन्, शारीरिक समस्याहरू पार हुनेछन्, महत्वपूर्ण काम सम्बन्धित यात्रामा जानुपर्दछ, अनुभवी व्यक्तिहरूलको पूरा साथ सहयोग प्राप्त हुनेछ । तपाईं आफ्नो जिम्मेवारीहरू ठीकसँग पूरा गर्नुहुनेछ।तपाईले गरेको कामको छिट्टै नै तपाईलाई फल मिल्नेछ । तपाईं पैसासँग सम्बन्धित लेनदेन कार्यमा सफलता प्राप्त गर्नुहुनेछ । आफ्नो जीवनसाथी संग खुशीको पल बिताउनुहुनेछ । तपाईं आउने दिनमा आफुलाई भाग्यशाली महसुस गर्नु हुनेछ ।

कुंभ राशिका मानिसहरुमाथि माता लक्ष्मीजी कृपा बर्सिने छ । तपाईले आफ्नो विरोधीलाई जित्न सक्नुहुनेछ ।, प्रियजनको साथ चल्दै गरेको मनमुटावलाई हटाउन सक्नुहुनेछ । परिवारको लागि बहुमूल्य चीजहरूको खरीदहुन सक्छ, सामाजिक क्षेत्रमा तपाईको लोकप्रियता बढ्दै जानेछ । तपाईंले आफ्नो भाग्यको पूर्ण समर्थन पाउनुहुनेछ । तपाईंले सिर्जना गर्नुभएको नयाँ परियोजनाहरू सफल हुन सक्दछन्, तपाईं आफ्नो व्यवसायमा ठूलो मुनाफा लिन लाग्नुहुनेछ, प्रेम सम्बन्धित मामिलामा सफलता हासिल हुनेछ।

आउन्होस् जानौँ बाँकी राशिको कस्तो छ त योगफल
वृष लग्न राशिका व्यक्तिहरूले स्वास्थ्य सम्बन्धी समस्याहरूको सामना गर्नु पर्ने हुन्छ, यस राशि वालोंले बाहिरी खानेकुराको नियन्त्रण गर्नुपर्नेछ, तपाईं विशेष कार्यको लागि यात्रामा जानुपर्दछ, अनुभवी व्यक्तिको सहयोग लिनुपर्दछ, प्रेमको मामिलामा आउनेवाला समय उपयुक्त हुने छ । अचानक केही गाह्रो परिस्थितिहरूको समाधान गर्न सकिन्छ जुन तपाईंको मनलाई प्रसन्न तुल्याउँदछ, तपाईं आफ्नो परिवारका सदस्यहरूसँग केहि शुभ काममा भाग लिन सक्नुहुनेछ, तपाईंले आफ्ना बच्चाहरूको क्रियाकलापहरूमा ध्यान दिनुपर्नेछ, काम गर्ने वातावरण सामान्य हुँदै गइरहेको छ।

मिथुन राशिका व्यक्तिहरूलाई सामाजिक कार्यको लागि प्रेरित गर्न सकिन्छ, तपाईंले आफ्नो रीस र बोलीलाई नियन्त्रण गर्नु आवश्यक छ, अन्यथा मित्र वा कसैसँग बहसको सम्भावना हुन्छ, केहि महत्वपूर्ण कार्यहरूलाई लिएर तपाईं सोच्नुहुनेछ। तपाईंले पूर्ण समर्थन प्राप्त गर्नुहुनेछ, कार्यस्थलका केही व्यक्तिहरूले तपाईंको विरोध गर्न सक्छन् सचेत रहनुहोला । अचानक बच्चाहरूबाट राम्रो समाचार पाउने सम्भावना हुन्छ, तपाईं आफ्नो मनपर्ने खाना खान र बनाउन सक्षम हुनुहुनेछ, तपाईं आफ्नो आर्थिक अवस्था सुधार गर्न सक्दो प्रयास गर्न सक्नुहुनेछ।

कर्कट राशिका व्यक्तिहरूले आउँदो दिनमा आफ्नो घरेलु जीवन बिताउने छन, तर जीवनसाथी बीचमा केही गलतफहमी उत्पन्न हुनसक्दछ जसको कारणले बहसको सम्भावना हुन्छ, व्यापारी वर्गका मानिसहरूले आफ्नो गाह्रकहरुको साझेदारहरूबाट अलिक सतर्क हुनुपर्छ। हुनेछ किनभने तपाईंले साझेदारहरूको कारण घाटा भोग्नुपर्नेछ । तपाईंले आउने दिनहरूमा अनावश्यक खर्चमा जाँच राख्नुपर्नेछ, तपाईंले आफ्नो आय र खर्चको सन्तुलन कायम गर्नुपर्नेछ, तपाईंले धार्मिक गतिविधिहरूमा भाग लिने अवसर पाउनुहुनेछ, तपाईंको स्वास्थ्य सामान्य हुनेछ।

तुला राशि वालोंको आउने समय सामान्य फलको रूपमा गइरहेको छ, परिवारमा खुशीको वातावरण रहनेछ, तपाईंलाई वरपरका व्यक्तिहरूको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ सामाजिक क्षेत्रमा सम्मान प्राप्त हुनेछ, केही पैसा कमाउने योजनाहरू बन्न सक्छन् । तपाईंको कडा परिश्रम भविष्यमा फाइदा लिन गइरहेको छ, तर यस राशिका व्यक्तिहरूले लामो दूरीको यात्रामा जानु हुँदैन, अन्यथा दुर्घटनाको सम्भावना पनि हुन्छ, तपाईंको स्वास्थ्यमा अस्थिरता आउन सक्छ, तपाईंले केहि आवश्यकताहरू पूरा गर्न प्रयास गर्नुहुनेछ।

वृश्चिक राशि वाले व्यक्तिहरूको आत्मविश्वास कम हुनेछ, मानसिक तनावको कारण काममा ध्यान दिन सक्नुहुनेछैन, विवाहित जीवनमा शान्ति कायम राख्नुहुनेछ, जीवनसाथीको सल्लाह तपाईंलाई लाभदायक साबित गर्न सक्दछ, तपाईंले काम गर्ने ठाउँमा बढी भाग लिनुपर्दछ। नकारात्मक विचारलाई तपाईमाथि हावी हुन नदिनुहोस् । तपाईंले आफ्नो करियर सम्बन्धित कुनै पनि प्रकारको योजनाको बारेमा सावधानीपूर्वक सोच्न आवश्यक छ, अपरिचितहरूलाई बढ्तै विश्वास नगर्नुहोस्।

धनु राशिका व्यक्तिलाई मौसम परिवर्तनका कारण सानो शारीरिक समस्याहरूको सामना गर्नुपर्दछ, परिवारमा समस्याहरू केही हदसम्म कम हुन सक्छ, कार्यस्थलमा वरिष्ठ अधिकारीहरूलाई खुशी पार्न गाह्रो हुन सक्छ, तपाईले आफ्नो स्वभावलाई नियन्त्रण गर्नुपर्ने हुन्छ । प्रेम सम्बन्धमा उतार चढाव हुँदै जानेछ । तपाईं आफ्नो माइती पक्षबाट मद्दत लिन सक्नुहुनेछ, साथीहरूसँग मिलेर नयाँ कामको योजना बनाउन सक्नुहुन्छ, व्यापारी वर्गका मानिसहरूलाई उनीहरूको व्यवसायमा घाटा हुनेछ।

मकर राशिको मानिसहरुको समय राम्रै तवरले बित्नेछ । स्वास्थ्य चिन्ताहरु टाढा जानेछन्, आउँदो दिनमा तपाईले केहि नयाँ कुराहरु सिक्न सक्नुहुनेछ, अचानक तपाईलाई कुनै महत्त्वपूर्ण काममा निर्णय गर्न गाह्रो लाग्न सक्छ। यदि तपाईं लगानी गर्न चाहानुहुन्छ भने घरमा आफुभन्दा ठुलाको साथ र सहयोग लिनुहोस्, तपाईंको व्यवसायमा कुनै प्रकारको परिवर्तन नगर्नुहोस्, अन्यथा तपाईंको नाफा कम हुन सक्छ।अभिभावकको आशिष् तपाईंसँगै रहनेछ, शेयर बजारसँग सम्बन्धित व्यक्तिहरूले विचारपूर्वक पूँजी लगानी गर्नु पर्छ। अभिभावकको आशिष् तपाईंसँगै रहनेछ, शेयर बजारसँग सम्बन्धित व्यक्तिहरूले विचारपूर्वक पूँजी लगानी गर्नु पर्छ।

मीनका व्यक्तिहरू आउने दिनमा अत्यन्त सावधान हुनु आवश्यक छ, विशेष गरी तपाईंले शारीरिक समस्याहरूको सामना गर्नुपर्नेछ, कुनै पनि नयाँ योजनामा ​​तपाईंले निराशाको सामना गर्नुपर्नेछ, साथीहरूको पुरा साथ र सहयोग मिल्नेछ । परिवारका कुनै सदस्यसँग मतभेदको सम्भावना हुन्छ, तपाईंले आफ्ना भावनाहरूलाई नियन्त्रणमा राख्नुपर्दछ, जोसका साथ कुनै महत्त्वपूर्ण निर्णय लिनु हुँदैन, कसैबाट बढि आशा नगर्नुहोस्।

स्रोत सत्यसमाचार हिन्दी

Related Articles

Back to top button