vada
Video

एकैछिनमा उजाड भयो पौडेल परिवारको घर, २ जवान छोराको शव आगनबाट उठाउँदा नरुने कोहि भएन, बिवाह गरेको २ महिनामै श्रीमतीको पनि पुछियो सिन्दुर (तस्विर र भिडियोसहित)

गएको सोमबारदेखि बेपत्ता भएका एकै घरका दुई जना दाजुभइ मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गैँडाकोट नगरपालिका वडा नं. २ एसपीएम टोलका वर्ष २६ का विजयबाबु पौडेल र वर्ष २१ का संगम पौडेल सोमबार विहानदेखि सम्पर्कविहीन रहेका थिए । सोमबार बिहान घरमा परिवारसँगै खाना खाएर करिव साढे १० वजे घरबाट निस्केका उनीहरु सम्पर्कमा नआएपछि परिवारले खोजी गरिदिन आग्रह गरेका थिए ।

उनीहरु दुवैजनाको शव बुधबार साँभ ६ बजेतिर गैंडाकोट ३ जयश्री खोलाको रहमा भेटिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय गैंडाकोटका प्रमुख ईनिस्पेक्टर चन्द्रबहादुर थापाले जानकारी दिए । पानी ल्याउन जयश्री खोलामा वाँधिएको बाँधबाट वनेको रह (पोखरी) को किनारमा एउटा र पानीमा डुवेको अवस्थामा अर्को युवाको शव फेला परेको थापाले जानकारी दिए । जंगलमा घाँस दाउरा गर्न जानेले शव देखेपछि खबर पाएको थापालेबताए ।

विहान घरमा परिवारसँगै खाना खाएर करिव साढे १० वजे घरबाट निस्केका उनिहरु हालसम्म पनि सम्पर्कमा नआएको आमा टेकमाया शर्माले जानकारी दीइन । दाजुु विजय एसपीएम कलेजमा स्नातकतह तेस्रो वर्षमा अध्ययनरत छन भने भाई संगम सप्तगण्डकी बहुमुखी कलेज भरतपुरमा स्नातकतह प्रथम वर्षमा अध्ययनरत रहेको परिवारले जनाएको छ ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

यिनै छोराहरुको लागि हामी गाउँ छोडेर यहाँ आएको भन्दै आमाले धरधरी रुँदै भनिन्, छोराहरुलाई दुख के हो थाहा थिएन । हराए पनि हामीले तुरुन्तै प्रहरीलाई खबर गर्न सकेनौ कारण फेरी ठुला भएका छोराहरुले यति छिटै किन रिपोर्ट गरेको हो भनेर भन्लान भन्ने पिरले ढिलो खबर गरेको आमाले रुँदै बताएकी छन् ।

बिवाह गरेको २ महिनामै श्रीमानको मृत्युको खबरले श्रीमती पनि एकदमै पिडामा छन् । श्रीमतीले हामी बीच कुनै झैँ झ-गडा नभएको बताएकी छन् । कहिल्यै धेरै लामो समय सम्म घर बाहिर समेत नजाने दुई दाजुभाईको शव संगै फेला परेका हुन् । दाजु विजयको डेढ महिना अघि मात्र विवाह भएको थियो ।

घटनास्थलमा प्रहरीले दुई दाजुभाइको शव फेला पारेको भएपछि घटनास्थलमा ३ वटा कट्टु फेला परेपछि घटना रहस्यमय भन्दै परिवारका सदस्यले शुष्म अनुसन्धानको माग गरेका छन् । युवकका बुवाले पनि घटनास्थलमा फेला परेको एउटा कट्टु आफ्नो छोराहरुको नभएको बताएका छन् ।

निकै अप्ठेरो ठाउँमा रहेको पोखरीमा दुई जना मात्र जान नसक्ने भन्दै उनीहरुको ज्या’न लि’इ’एको हुनसक्ने आशंका परिवारको छ । घटनास्थलको अवस्था र छोराहरुको स्वभावलाई लिएर परिवारले घटनास्थल रहस्यम भनेका छन् । परिवारका सदस्यको चाहना अनुसार पोष्टमार्टम पनि दुई पटक गरिने भएको छ । कतिपय घटनामा पोष्टमार्टम रिपोर्ट सहि नआएको उदाहरुण आफुहरुले देखेका कारण दोस्रो पटक पनि पोष्टमार्टम गर्न आग्रह गरिएको बुवाले बताएका छन् । पोष्टमार्टम पछि विजय र संगमको शव घरको आगनबाट उठाएर अन्तिम संस्कारको लागि लाँदै गर्दा सिंगो गाउँ सोकमा डुबेको थियो भने त्यहाँ भेला भएका आफन्त र गाउँलेको आँखामा आशु देख्न सकिन्थ्यो ।

सामाजिक संजालमा तस्विर रभिदियो हाल्दै मिना केसीले लेखेकी छन् : अाकाश सुनसान छ मानिस हरुकाे भिडछ अागनमा राम लक्ष्मण जस्त छाेरा पयालाे पितामवरी अाेडेर मस्त निन्द्रमा सुतिरहेकाछन ईश्वरले खै के काे सजाय दिदैछ छाेराकाे काधमा वाेकिएर जाउला भन्ने सपना बाेकेका बाबा अामा ले अाज २ जना छाेरा हरुकाे लास अाफ्नाे काधमा बाेक्दा काे कालाे दिन कुनैपनि अभाकी बाबा अामालाई नपराेस भगवान छाै भनी बरु जन्म नदेउ जन्मे पछि यस्ताे लाउ लाउ खाउ खाउ भन्नी वेलामा नखाेस कुनैपनि बाबा अामालाई यस्ताे सजाय नदेउ जाे अाज परेकाे छ जवान छाेरा २६ वर्ष का विजय बाबू पैडेल २१ वर्षका सङ्गम पाैडेल दुई दाजु भाई घरै रित्व वनाएर गाउँ नै शून्य पारेर यस सन्सार छाेडेर गयाै अामा बुवा घर परिवारलाई जीवनमा नमेटिनी घाउ दिएर गयाै वैकुण्ठ बाँस हाेस हार्दिक श्रद्धाञ्जली बावुहरु

शव उठाउँदै गरेको त्यो दृश्य सहित केहि तस्विर तल हेर्नुहोस

Related Articles

Back to top button