vada
Video

दाजु भाई मृ’त्यु घटना रहस्यमय: घटनास्थलमा भेटिए ३ वटा कट्टु, विजयको एक महिना अघि मात्र भएको थियो विवाह (भिडियो हेर्नुस्)

कावासोती । दुई दिनदेखि हराइरहेका दाजुभाइ मृ’ता वस्थामा फेला परे पछि प्रहरीले घटनाको अनुसनधान सुरु गरेको छ । नवलपरासी (बर्दघाट सुस्तापूर्व) नवलपुरको गैँडाकोट नगरपालिका–२ का २६ वर्षीय विजयबाबु पौडेल र उनका भाइ २१ वर्षीय सङ्गम पौडेल बुधबार साँझ मृ’ता वस्थामा फेला परेका हुन् । दाजु विजयको डेढ महिना अघि मात्र विवाह भएको थियो ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

श्रीमानको बारेमा राम्रोसंग बुझ्न पनि नपाउँदै कलिलै उमेरमा विजयको श्रीमतिको सिन्दुर पुछिएको छ । प्रहरीले दुई जनाको शव फेला पारेको भएपछि घटनास्थलमा ३ वटा कट्टु फेला परेपछि घटना रहस्यमय भन्दै परिवारका सदस्यले शुष्म अनुसन्धानको माग गरेका छन् । निकै अप्ठेरो ठाउँमा रहेको पोखरीमा दुई जना मात्र जान नसक्ने भन्दै उनीहरुको ज्या’न लि’इ’एको हुनसक्ने आशंका परिवारको छ ।

जिल्लाप्रहरी कार्यालय नवलपुरका प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक प्रकाश मल्लका अनुसार सोमबार बिहानदेखि उनीहरू हराएका थिए । दुवै जनाको शव बुधबार साँझ करिब सात बजेको समयमा गैँडाकोट–३ स्थित जयश्री खोलाको बाँधमा फेला परेको हो ।

प्रहरी उपरीक्षक मल्लका अनुसार एक जनाको शव खोलाको बाँधमा तैरिएको र अर्कोको शव डु’बेको अवस्थामा फेला परेको हो । दुई दिनदेखि हराइरहेका उनीहरुको खोजी गर्ने क्रममा मृ’ता वस्थामा फेला परेको प्रहरी उपरीक्षक मल्लले बताउनुभयो । निधनको कारणबारे अनुसन्धान भइरहेको बताए ।

विहान घरमा परिवारसँगै खाना खाएर करिव साढे १० वजे घरबाट निस्केका उनिहरु सम्पर्कमा नआएको आमा टेकमाया शर्माले जानकारी दिए ।

दाजु विजय एसपीएम कलेजमा स्नातकतह तेस्रो वर्षमा अध्ययनरत र भाई संगम सप्तगण्डकी बहुमुखी कलेज भरतपुरमा स्नातकतह प्रथम वर्षमा अध्ययनरत रहेको परिवारले जनाएको छ ।

Related Articles

Back to top button