vada
News

पुरा घर नै भाडामा लिएर कोठि सञ्चालन, प्रहरीले छापा मार्दा भेटिए भीआइपी पेशाकर्मी

काठमाडौं । पछिल्लो समय विश्वभर शरीर खरिद बिक्रि गर्नेहरु धेरै छन् । बिक्रि गर्ने महिलाहरुको संख्या बढ्दैछ । यो बीचमा गुडगाँव प्रहरीले केही महिलाहरुलाई यस्तै काममा संलग्न भएको भन्दै नियन्त्रणमा लिएको छ ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

आइतबार एउटा पोश क्षेत्रमा छापा मारेर ६ महिलासहित २४ जनालाई पक्राउ गरेको हो । पुलिस प्रवक्ता शमशेर सिंहले भने कि यो कार्य दुर्गा शक्ति र्यापिड एक्शन फोर्स र हरियाणा प्रहरीको सेक्टर ५६ प्रहरी चौकीको टोलीले संयुक्त रुपमा गरेका हुन् ।

उनलाई एउटा भवनमा कोठीसँग सम्बन्धित गतिविधिहरू भएको रिपोर्ट गरिएको थियो । सिंहले भने, ‘एक छिमेकीले यस बारे जानकारी दिए । यसपछि दुर्गा शक्ति र सेक्टर ५६ प्रहरी चौकीको संयुक्त टोलीले छापा मारेर यी व्यक्तिलाई पक्राउ गर्यो ।

उनले उक्त भवन हरियाणाका महेन्द्रगढ निवासी राजीव यादवले भाडामा लिएको जानकारी दिएका छन् । तपाँईलाई जानकारी गराउँ कि यस महिना, मुम्बई प्रहरीले कोलाबा, दक्षिण मुम्बईमा एउटा नृत्य बारमा छापा मार्दा त्यहाँबाट बृहन्मुम्बई नगर निगम (बीएमसी) का एक वरिष्ठ अधिकारी लगायत १५ जना पक्राउ परेका थिए ।

उक्त अधिकारीले भनेका थिए कि छाप्रोमा प्रहरीले होटेल म्यानेजमेन्ट स्टाफका ९ सदस्य र ६ ग्राहकलाई पक्राउ गरिएको थियो । भारतमा भीआईपी कोठीहरु थुप्रै छन् । त्यहाँ यसको खुलेरै व्यपार भइरहेको छ ।

Related Articles

Back to top button