vada
Video

अस्पतालको लापरबाहीले यस्तो भएको रैछ, सबैले अर्की बिहे गर भन्छन अझैपनि, दिदीले सबै कुरा खोलिन, यस्ती भईन अनिता

काठमाडौँ । केहि समय देखि हामीले गुल्मीको यो परिवारको घटनालाइ नजिकैबाट फलो गरिरहेका छौ | आजकलको समयमा बाहिर हेर्दा जति राम्रो देखिए पनि आजभोली निकै खोक्रो बन्दैछन्, वैवाहिक सम्बन्ध । निकै भलादमी देखिने पुरुषहरू पनि घरमा श्रीमती र छोराछोरी हुदाँहुँदै बाहिरी सम्बन्धमा रहने, श्रीमती र छोराछोरीलाई दुःख दिने, कुटपिट गर्ने, यातना दिने गरेका घटना आजभोली दिनहुँ जसो बाहिर आइरहेका छन् । यद्यपि बाहिर आएका घटना एकाध मात्रै हुन् । दोब्बर, तेब्बर घटना भित्रभित्रै लुकाइन्छन् । इज्जतको डरले बाहिर ल्याइदैनन् ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

तर गुल्मी धुरकोट, पिपलधार घर भएका विनोद खड्का भने एउटा यस्ता उदाहरणीय श्रीमान् हुन्, जसले श्रीमान् हुनुको महत्व र कर्तव्य दुवै कुरा प्रमाणित गर्दैछन् । विवाहको मण्डपमा अग्नीलाई साक्षी राखी, सात फेरा घुमेर, सात जन्म संगै हुन गरेको कबुल अनुसार निर्देशित छन् । उनलाई देख्ने जो कोहीले भन्छन्, ‘श्रीमान् हुन् त यस्तो ।’ २०७२ सालको बैशाख २४ गते विनोद र अनिता वैवाहिक सम्बन्धमा बाँधिए । त्यो मागी विवाह थियो ।
जसले अहिले श्रीमान जस्तै श्रीमान पाएकी छिन, यसैबीच आज बिनोद की दिदि र उनीसंग गरिएको पछिल्लो अवस्थाको कुराकानी हेर्नुस –

Related Articles

Back to top button