vada
Intresting

यस्ता विशेषता भएका व्यक्ति हुन्छन् संसारकै भाग्यमानी, तपाईमा पनि छ की ?

काठमाडौँ । हरेक मानिसको शरीरिक बनावट फरक हुन्छ। फरक-फरक बनावट र संकेतले व्यक्तिको विशेषताबारे पनि बताइरहेको हुन्छ।

विशेष गरी समुद्रशास्त्रले यस्ता कुराको विशेषता बताइरहेको हुन्छ। शास्त्रका अनुसार शरीरमा भएका यी संकेतहरुले तपाईको बारेमा निम्न कुराहरु बताउँछन्।

१) दाँतमाथि दाँत खप्टिनुः समुद्रशास्त्रका अनुसार जुन व्यक्तिको दाँतमाथि दाँत खप्टिएको हुन्छ उनीहरु भाग्यमानी हुन्छन्। यसका साथै यस्ता व्यक्ति असल र मित्रहरुलाई सधैँ साथ दिने खालका हुन्छन्। यस्ता व्यक्तिहरु आफ्नो भाग्यको साथले नै अघि बढेका हुन्छन् ।

२) छ वटा औँलाःसामान्यतः हरेक मान्छेको हात र खुट्टामा पाँच–पाँच वटा औँला हुन्छन् । तर संसारमा यस्ता मान्छे पनि हुन्छन् जसको कुनै हात वा खुट्टामा ६ वटा औँला हुन्छ। ६ वटा औँला भएका मानिस अत्यन्तै भाग्यमानी हुन्छन् भन्ने कुरा समुन्द्रशास्त्रमा उल्लेख गरिएको छ । यस्ता व्यक्ति अत्यन्तै इमान्दार र हरेक कामलाई आफ्नो कामको रुपमा ग्रहण गर्छन् । यस्तै यिनीहरुले आफ्नो कामबाट प्रसिद्धि पनि कमाउँछन् ।

३) दाँतको बीच खाली ठाउँः दाँतको बीचमा खाली ठाउँ भएका व्यक्तिहरु आर्थिक क्षेत्रका विषयमा निर्णय लिन निक्कै सक्षम हुन्छन्। समुद्रशास्त्रअनुसार यस्ता व्यक्तिहरु गफाडी पनि हुन्छन्। र कुरा बनाउन कहिल्यै पनि थाक्दैनन्। यस्ता व्यक्तिहरु भाग्यशाली हुन्छन्। भनिन्छ कि जसको अगाडिको दाँत बीचमा खाली ठाउँ हुन्छ, त्यस्ता व्यक्तिहरु पैसादेखि लिएर करिअरसम्मको कुरामा निकै नै भाग्यशाली हुन्छन् ।

४) पुरुषको छातीमा रौँः यस्ता पुरुषहरु शान्त र सरल स्वभावका हुन्छन्। छातीमा रौँ भएका पुरुष धनाढ्य पनि हुन्छन्। जसले गर्दा यिनीहरुको जीवनमा कहिल्यै धनको कमी हुँदैन।

Related Articles

Back to top button