vada
Horoscop

पाथिभारा माताको दर्शन गरि २०७७ कार्तिक १५ गते सनिबारको राशिफल हेर्नुहोस्

मेष
तपाईंले महत्त्वपूर्ण निर्णयहरू सजिलै लिन सक्नुहुनेछ जसले तपाईंको रुचिलाई अगाडि बढाउन मद्दत गर्दछ । तपाईं काममा आफ्ना सहकर्मीहरूसँग मैत्री सम्बन्ध साझेदारी गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईं आफ्नो वरिष्ठबाट राम्रो प्रतिष्ठा कमाउन सक्नुहुनेछ । तपाईंले आफ्नो पार्टनरमा गहिरो संलग्नता विकास गर्नुहुनेछ । तपाईं आफ्नो पार्टनरलाई राम्रोसँग बुझ्न कोसिस गर्नुहुनेछ ।

वृष
आजको दिन धेरै अनुकूल दिन हुनेछ । तपाईं आफ्नो उद्देश्यहरू छिटो हासिल गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईं आफ्नो लाभतर्फ काम गरेर दिन को उपयोग गर्न सक्नुहुनेछ । प्रगतिशील परिणामहरू कामको अगाडि देखिने छन् । तपाईं नयाँ रोजगार अवसरहरूको फाइदा लिन सक्नुहुन्छ जुन कुराले तपाईंलाई खुशी पार्नेछ । यात्राको दौरान तपाईंले आफ्नो पार्टनरसँग खुशीका क्षणहरू बिताउनुहुनेछ ।

मिथुन
दिन अपेक्षित परिणामहरू उत्पादन गर्न सफल हुनेछ जसले तपाईंको विश्वास गुम्न सक्ने सम्भावना न हुन सक्छ । यद्यपि तपाईं धार्मिक प्रवचन र मन्दिरहरूको भ्रमण गरेर चीजहरूको सुधार गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईंले तपाईंको कार्यहरू समयमै पूर्ण गर्न सक्नुहुनेछ जसले प्रगतिशील परिणाम दिनेछ । तपाईं आफ्नो साथीलाई नराम्रो शब्दहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईंले बोलीमा त्यस्तो कठोरताबाट जोगिनु पर्छ र तपाईंको पार्टनरसँग राम्रो समय बिताउनु पर्छ ।

कर्कट
दिनले अपेक्षित परिणाम दिनेछैन । तपाईं निर्भर हुनुपर्दछ र आफ्नो लक्ष्यहरू पूरा गर्न प्रति लाग्नुपर्दछ । आजको दिन तपाईँलाई कामको दबाब बढि हुने सम्भावना छ । राम्रो नतिजाको लागि आफ्नो कामको योजना बनाउनुहोस् । तपाईं आफ्नो पार्टनर सँंग राम्रो सम्बन्ध कायम गर्न सक्षम हुनुहुन्न । सम्बन्धमा गडबडीको सम्भावना हुनसक्छ ।

सिंह
तपाईँ थुप्रै संभावनाहरुको महसुस गर्नुहुनेछ । तपाईं तुलनात्मक रूपमा सजिलो तरिकामा गाह्रो कार्यहरू पूर्ण गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईं आफ्नो प्रदर्शनमा आफ्नो प्रतिभा अगाडि ल्याउन सक्षम हुनेछ । तपाईंको कार्यविधि र व्यवहारको शैली तपाईंको वरिष्ठबाट सराहना हुनेछ । तपाईं आफ्नो पार्टनरसँग मिठो र रमाईलो शब्दहरू आदानप्रदान गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । यसले तपाईंको पार्टनरसँग स्नेह साझा गर्दछ ।

कन्या
दिनले फलदायी परिणाम ल्याउनेछ । तपाइँ साहसि भई तपाइँको लक्ष्यमा सफलता हासिल गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईले आफ्ना कार्यहरू प्रभावकारी हिसाबले पूरा गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईं आफ्नो काम पूरा गर्न संगठित हुनुहुनेछ । तपाईं आफ्नो पार्टनरसँग गहिरो मायालु भावनाहरू साझेदारी गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । यसले सम्बन्धमा एकअर्कोलाई राम्रोसँग बुझ्नको लागि मार्ग प्रशस्त गर्दछ ।

तुला
तपाईंले कुनै पनि कार्य लिनु अघि राम्रोसँग सोच्न आवश्यक छ किनकि नकारात्मक परिणामको सम्भावना हुन सक्छ । एकाग्रताको अभावका कारण तपाईंले गरेको काममा त्रुटिहरूको संभावना देखिन सक्छ । तपाईंले आफ्नो कामको सावधानीपूर्वक योजना बनाउनुपर्छ । तपाईंले परिवारको मु द्दामा तपाईंको पार्टनरसँग अप्रिय क्षणहरूको सामना गर्नुपर्नेछ । यसले तपाईंको पार्टनरसँग झ ग डा नि’म्त्या’उन सक्छ ।

वृश्चिक
यो अनुकूल दिन हुनेछैन । नकारात्मक नतिजाबाट जोगिन तपाईंले कुनै पनि फलदायी निर्णय गर्नु अघि दुई पटक सोच्नु आवश्यक छ । तपाईं आफ्ना सहकर्मीहरूसँग राम्रो सम्बन्ध कायम गर्न सक्षम हुनुहुन्न । तपाईलाई कामको दबाब अधिक हुने देखिन्छ । तपाईँ आफ्नो पार्टनरसँग राम्रो समय बिताउनुहुनेछ जसले सम्बन्ध राम्रो बनाउँछ ।

धनु
आजको दिन तपाई विकासको उज्ज्वल सम्भावनाहरू महसुस गर्नुहुनेछ । तपाइँ तपाइँका सबै प्रयासहरूमा सफलता प्राप्त गर्नुहुनेछ । तपाईं दिनलाई ठूला निर्णयहरू गर्न प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ । आजको दिन तपाईंको काम पूरा गर्न एक सहज दिन हुनेछ । तपाईं आफ्नो कार्यहरू प्रभावी ढंगले पूरा गर्न सक्षम हुनुहुनेछ ।

मकर
इच्छित परिणामहरू प्राप्त गर्नका लागि दिन अनुकूल हुँदैन । तपाईं खराब नतिजाबाट सतर्क हुनुपर्छ । तपाईं आध्यात्मिक अभ्यास र जप गरेर शान्ति पाउनुहुनेछ । तपाईंको कामको तालिकाले काममा ढिलाइ पैदा गर्न सक्छ । राम्रो सम्बन्ध कायम राख्न तपाईले आफ्नो साथीसँग रमाईलो मनोवृत्ति र मैत्री सम्बन्ध कायम गर्नु आवश्यक छ ।

कुम्भ
धेरै गतिविधि सिर्जना गर्दैन । कुनै पनि कार्य सुरू गर्नु अघि तपाईंले गहिरिएर सोच्न आवश्यक छ । तपाईंले गाह्रो परिस्थितिहरूको सामना गर्नुपर्दछ जुन दक्ष रूपमा व्यवहार गर्न आवश्यक छ । दिनको लागि कुनै महत्त्वपूर्ण निर्णय गर्नबाट बच्नुहोस् । भविष्यको बारेमा अनावश्यक चिन्ता लिन सक्नुहुन्छ। आराम र प्रभावी तरीकाले तपाईका कार्यहरू सम्पन्न गर्नुहोस् । तपाईं असहज भावनाहरु वृद्धि गर्नुहुनेछ । यसले तपाईंको साथीसँग राम्रो भावना साझा गर्न असक्षम बनाउँछ ।

मीन
दिनले सकारात्मक नतिजा ल्याउँदैन । यसले तपाईंलाई अलमल्लमा पार्नेछ । तपाईं आफ्नो विचारहरू प्रभावी ढंगले पोख्न सक्नुहुन्न । अरूसँग कुराकानी गर्दा सावधान हुनुहोस् । तपाईंले आफ्नो कामको सम्बन्धमा बहुमूल्य विकासको सम्भावना गु’मा’उनु हुनेछ । तपाईंको पार्टनरसँग बहस हुनसक्ने संभावनाहरू छन् । केहि सजिलो विधिहरु अपनाएर, तपाई आफ्नो साथीसँग खुशी देख्नुहुनेछ ।

Related Articles

Back to top button