vada
News

विवाह पछि श्रीमानको साथमा मुम्बई फर्कदा विमानस्थलमा यस्तो देखिइन् नेहा

काठमाडौ । बलिउड गायिका नेहा कक्कर आफ्नो विवाह पछि श्रीमान रोहनप्रीतको साथमा मुम्बई फर्केकी छन् । उनलाई भारतीय मिडियाहरुले विमानस्थलमा फेला पारे । मिडियाको क्यामेराले लिएका उनका तस्बिरमा गायिका वेस्टर्न लुकमा देखिएकी छन् । फोटोग्राफरहरूलाई हेर्दै नेहा कक्कड़ले संधै झै मनमोहक मुस्कान दिइन् र विवाहको शुभकामना दिनेहरुलाई धन्यवाद भनिन् ।

दीपिका पादुकोण र प्रियंका चोपडालाई देखी अरु अभिनेत्रीहरु विवाह पछि एयरपोर्टमा परम्परागत पोशाकमा देखिन्थे तर नेहा कक्करले आधुनिक लुकको विकल्प देखाइन। ऊ एकदम सहज र स्टाइलिश लुगामा थिइन्।

भर्खरै विवाह भएको दुलही नेहा कक्करले हातमा एक र चुरा र घाँटीमा मंगलसुत्र लगाएकी थिइन् । मिडियाको क्यामेरा अगाडी दुबै उभिए। नेहा कक्कड़ र रोहनप्रीत सिंहको अक्टोबर २४मा बिहे भयो। तिनीहरू दिल्लीको गुरुद्वारमा घुमेका थिए। दुवैले विवाहलाई सुन्दर बनाउन कुनै कसर बाँकी राखेका थिएनन्।

रोहनप्रीत र नेहाको सोमबार पंजाबमा रिसेप्शन थियो। विवाहमा परिवारका सदस्य र केही घनिष्ठ मित्रहरुको उपस्थित थियो। यस अवसरमा दुबै धेरै खुशी थिए। यस अवसरमा नेहाले सेतो लेहंगा लगाइन् भने रोहनप्रीतले निलो सूट लगाएका थिए। नेहा र रोहनप्रीतको साधारण तरिकाले विवाह भयो।

दुबै परिवारका सदस्यहरू र केही साथीहरूले उक्त समारोहमा भाग लिएका थिए। यो विश्वास गरिन्छ कि कोरोना युगको कारणले, उनीहरुले निकै थोरै मानिससँग आफ्नो विवाहको बारेमा जानकारी दिए । उनले विवाह समारोहमा आमन्त्रित गरेका विशेष व्यक्तिहरूमध्ये टिभी अभिनेत्री उर्वशी ढोलकिया, पंजाबी गीतकार बानी संधु र जस्सी लोहका पनि थिए।

Related Articles

Back to top button