vada
Video

अचम्मको प्रतिभा भएकी ७ बर्षिय नानी रबिनाको सबैलाई चकित पार्ने दोहोरि, हेर्नुहोस कमला र आयुषालाइ पनि पछारिन, सबै चकित

गुल्मी | गुल्मीको अद्भुत कला भएकी मिठो स्वरकी धनि ७ बर्षे बालिका हुन् रबिना बसेल | यति सानो उमेरमा यस्तो बिलक्षण प्रतिभाकी धनि बालगायिकाको अहिले चौतर्फी प्रसंसा हुन थालेको छ । केही समय अगाडिबाट सामाजिक सन्जालमा धेरै राम्रा र नराम्रा प्रतिभाहरु आएका छन । जसमध्ये राम्राले राम्रै स्थान पाएर राम्रो बाटोमा आफूलाई अगाडि पनि बढाएका छन । धेरैले आफूले चाहेको काम गर्दा आफूलाई भाग्यमानी पनि ठानेका छन । जसमध्ये कमला घिमिरे, आयुषा गौतम र अशोक दर्जी केही यस्ता चर्चित पात्रहरु हुन जो बाल्यकालबाटै आफूलाई एउटा राम्रो कलाकारको रुपमा स्थापित गरिसकेका छन ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

आज हामी यस्तै अर्की एउटी बाल गायिका या भनौ प्रतिभाको कुरा गर्दैछौ । उनी हुन गुल्मी शान्तीपुर धुवाखर्क भन्ने ठाउकी रबिना बसेल, जो यति सानै उमेरका आयुषा र कमलालाई मज्जाले पछि पार्न सक्ने कलाले भरिपूर्ण छिन । लाइभ दोहोरीमा यति सानै उमेर ७ बर्षको उमेरमा यति धेरै खप्पीस छिन कि जस्तालाई पनि सजिलै पछार्न सक्छिन ।

कमला र आयुषा पनि यिनको अगाडि फिक्का पर्छन भन्दा पनि फरक नपर्ला । सधै स्कूलमा पनि पढाईमा फस्ट सेकेन्ड आउने रबिना गाउमा लाइभ दोहोरीले यति धेरै चर्चित छिन कि जुन ठाउमा प्रतिस्पर्धा गर्न जान्छिन त्यहा सधै पहिलोनै भएर आउछिन र पुरस्कारनै पुरस्कारले कोठाहरु सजिएका छन । गाउमा पनि उनलाई सबैले गाउकी लाइभ दोहोरीकी रानी भनेर चिनिन्छिन । हेरौ चर्चित लोक गायक अर्जुन कुवरस“ग ७ बर्षिय अदभूत कला भएकी रबिनाको आगो पार्ने दोहोरी घमासान —

Related Articles

Back to top button