vada
News

अ:न्तत: पाइन् न्याय निर्मला पन्त को हत्यारा मध्य रातमा सार्वजानिक मन्त्री को छोरा जे’ल चलन देश भर खुसियाली

एक दुख’द घ’टना जसले सिंगो प्रहरी माथि प्रश्न चिन्ह ख’डा गर्यो । अ’नुस’न्धान’को क्रममा भएका के’हि त्रु’टिले सिंगो प्रहरीनै ब’दना”मी हु’नु पर्यो । घ’टना हो क’ञ्चनपुर’की कि’शो’री नि’र्म’ला प’न्त’को ह’ त्या’। ११ साउन २०७५ मा कञ्चनपुरको भी’मदत्त नगरपालिका-१८ नि’म्बुखे’डास्थित उ’खुबारी’मा नि’र्म’ला प’न्त’को श’व फे’ला परे’को थि’यो ।त्यसपछी प्रहरी अ’नुसन्धान’ले नि’र्म’ला’को ब’ला ’त्का’ र प’छी ह’ त्या भए’को पु’ष्टि भ’यो तर ह’ त्या ’मा दो’षी भ’न्दै प’क्रा’उ ग’रेक व्य’क्ति नि’र्दो’ष रहे’को भ’न्दै छो’ड्’नु प’र्दा प्रहरी मा’थि नै प्रश्न चिन्ह ते’र्सि’यो । अहिले प्रह’री आफु मा’थि ला’गे’को दा’ग मे’टा’उ’न र नि’र्म’ला’लाई न्या’य दि’न जो’डतो’ड’का साथ यो घटना’को अ’नु’स’न्धा’न गरिरहे’को छ ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Related Articles

Back to top button