vada
Intresting

दुवईमा बिराट ब्याट घुमाउँदै, गर्भवती अनुष्काले सार्वजनिक गरिन् ‘बेबी बम्प’ (तस्वीर हेर्नुहोस्)

अभिनेत्री अनुष्का शर्मा गर्भवती छिन् र अहिले दुवईमा छिन् । दुवईमा उनका पति क्रिकेट खेल्दैछन् । रोयल च्यालेञ्जर्स बैंगलोरका कप्तानका रुपमा आइपीएलमा ब्याटको जादू देखाउँदैछन् । श्रीमति अनुष्का भने पौडी कपडामा फोटो खिचाइरहेकी छिन् ।

अनुष्का शर्माले भर्खरै उनको गर्भावस्थाको घोषणा गरेकी थिइन् । यो राम्रो समाचार सुनेदेखि, फ्यानहरू र सेलेबहरूले उनीहरूलाई हार्दिक बधाई दिदैछन् । अब उनले बेबी बम्प फ्लन्टिंग गर्दै आफ्ना केहि राम्रा फोटोहरू साझा गरेकी छन् ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

यी तस्वीरहरूमा गर्भावस्थाको चमक अनुष्काको अनुहारमा देख्न सकिन्छ । उनी पीच र सेतो डुं गा रि जमा धेरै प्यारी देखिन्छिन् । अनुष्काले सूर्यको किरणको आनन्द लिई खुशी भएको बताईन् । उनले फोटोका साथ लेखेकी छिन् पकेट फुल अफ सनशाइन ।

अनुष्काको तस्बिरप्रति फ्यान र सेलेबहरूले प्रतिक्रिया व्यक्त गरेका छन् । उनी दीया मिर्जा, ताहिरा कश्यप, सोनाली बेंद्रे, पाओली बाँध लगायतका अन्य स्टारहरूले प्रशंसा गरेका छन् ।

यस अघि विराटले दुबैको सुन्दर फोटो सोशल मिडियामा साझेदारी गरेका छन् । क्रिकेटर एबी डिभिलियर्सको सूर्यास्तको यस फोटोमा विराट र अनुष्का अरब खाडीमा रोमान्टिक शैलीमा देख्न सकिन्छ ।

Related Articles

Back to top button