vada
News

भावपुर्ण श्रद्धाञ्जली:अभिनेत्री सुभद्रा अधिकारि को यसरि भएको रहेछ दुखद निधन

वरिष्ठ अभिनेत्री सुभद्रा अधिकारीको निधन भएको छ । नेपालीफिल्म क्षेत्रले एउटा खम्बा गुमाएको फिल्मकर्मीको ठम्याई छ । उहाँले नेपाली फिल्म क्षेत्रलाई ठुलो योगदान पुर्याउनु भएको फिल्मकर्मिले भनेका छन् । वासुदेव, मनको बाँध, बेहुली, मसान, चिनो, कन्यादान, बसन्ती, मुनामदन, बदलिँदो आकाश लगायत दर्जनौँ फिल्ममा जीवन्त अभिनय गर्नुभएकी अधिकारीको शनिवार बिहान असामयिक निधन भएको हो ।****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला***** नेपाल टेलिकमले व्यालेन्स नहुँदा पनि कुरा गर्न सकिने अफर ल्याएको छ । यो बेला ब्यालेन्स न्यून भई आफन्तसँग सम्पर्क गर्न नपाएका करीब दुई लाखभन्दा बढी सिम प्रयोगकर्ताका लागि सोमबार राती १२ बजेदेखि निःशुल्क सेवा शुरु गरिएको टेलिकमले जनाएको छ ।

अर्थ र सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री डा युवराज खतिवडाको निर्देशनमा ब्यालेन्स न्यून भएर कल गर्न असमर्थ नम्बरका लागि जिरो ब्यालेन्स प्याकेज उपलब्ध गराएर यो सेवा शुरु गरिएको हो । लकडाउनमा रिचार्ज नपाइने भएकाले यो सेवा अपरिहार्य थियो । ब्यालेन्स कम भएर फोन गर्न असमर्थ नम्बरका लागि जिरो ब्यालेन्स प्याकेजमा २५ वटा अन–नेट एसएमएस, ५० मिनेट अन–नेट भ्वाइस, १०० एमबी डाटा, प्याकेजको अवधि सात दिनको

Related Articles

Back to top button