vada
News

दशैं लक्षित गर्दै आज देखि लागू हुने गरि कात्तिक १५ गते सम्म यस क्षेत्रमा हुने भयो कडा निषेधाज्ञा

विराटनगर, २ कात्तिक । जिल्ला प्रशासन कार्यालय मोरङले कात्तिक ३ गतेदेखि १५ गतेसम्म दशैं लक्षित निषेधाज्ञा जारी गरेको छ । नजिकिदै गएको चाडपर्वमा भीडभाडका कारण संक्रमण बढ्नसक्ने भएकाले भेला भएर कुनै पनि कार्य नगर्न प्रशासनले आग्रह गरेको छ । निषेधाज्ञा अवधिभर मोरङ जिल्लामा साँझ ८ बजेदेखि बिहान ५ बजेसम्म राजमार्गमा चल्ने लामो दूरीका यातायातबाहेक आवत–जावत नगर्न आदेश दिएको छ ।

१२ दिने निषेधाज्ञा जारी गर्दै प्रशासनले भीडभाड नहुने गरी किनमेल र भेटघाट गर्न तथा भौतिक दूरी कायम गर्न, मास्क अनिवार्य लगाउन र स्यानिटाइजरको प्रयोग गर्न आग्रह गरेको छ ।सो अवधिभर नियमितको पूजापाठ बाहेक मानिसहरुलाई भेला जम्मा हुने गरी उत्सव नगर्न र भजनर्कीतन नगर्न सूचना गरेको छ ।

समूहमा भेला भएर कार्यक्रम गर्न, शुभकामना आदनप्रदान गर्न र चियापान गर्न रोक लगाइएको छ । त्यस्तै, सामुहकि रुपमा गरिने सबै खालका कार्यक्रमहरु उद्घाटन, शिलान्यास सभा सम्मेलन, प्रशिक्षणलगायतका कार्य पनि जिल्ला प्रशासनले रोक लगाएको छ । निषेधाज्ञा उल्लङ्घन गर्नेलाई प्रचलित कानून बमोजिम कारबाही गरिने प्रमुख जिल्ला अधिकारी कोषहरि निरौलाले जानकारी दिनुभयो । न्युज २४ बाट**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Related Articles

Back to top button