vada
News

सम्पुर्ण छोरीको लागि, २ मिनेट समय निकालेर अवश्य पढ्नुहोस

एउटी छोरीलाई उसको बाबाले iPhone गिफ्ट दिनुभयो भोलीपल्ट बाबाले छोरीलाई सोध्नुभयो—प्यारी छोरी!iPhone मिलेपछि तिमीले सबैभन्दा पहिला के गर्यौ? छोरी—बाबा मैले स्क्रेच गार्ड र कवरको आर्डर दिए बाबा—तिमीलाई एस्तो गर्न कसैले बाध्य गर्यो कि? छोरी—होइन,कसैले पनि गरेन त

बाबा—iPhone निर्माता कम्पनीको बेईज्जती गरेको जस्तो लाग्दैन तिमीलाई? छोरी—लाग्दैन,बल्कि निर्माता स्वयंले नै कवर र स्क्रेच गार्ड लगाउने सलाह देको थ्यो बाबा—ए…तेसो भये त iPhone नै देख्नमा खराब देखिन्छ होला,तेसै कारण तिमीले कवर मगाको होला है

छोरी—होइन,परन्तु iPhone खराब न होस भनेर मगाको बाबा—तेसो भये कबर लगाउंदा तेसको सुन्दरतामा कमी आयो छोरी—आएन हजुर, एसको विपरीत कवर लगाउंदा iPhone अझै धेरै सुन्दर देखिन्छ

अब पिताले छोरीलाई स्नेह(प्रेम)ले हेर्दै भन्नुभयो छोरी! iPhone भन्दापनि ज्यादा महंगो र सुन्दर तिम्रो शरीर हो र यो घरको र हाम्रो ईज्जत हो तिमी यो शरीरको अंगहरुलाई कपड़ाले कवर गर्दा शरीरको सुन्दरता अजै धेरै बढ्छ छोरीसंग बाबाको यो कुराको कुनै जवाब थिएन,थियो त केवल आंखामा आंसू फेसबुकबाट साभार

Related Articles

Back to top button