vada
Video

शंका,स्पद मृ; तक व्यक्तिको मिसिलमा अर्कैको तस्बीर, प्रहरी कार्यालयमा पर्यो झ,डप, प्रहरीले पैसा खाएको आरो, प (भिडियो सहित)

शंका स्पद मृ त्यु भएका व्यक्तिको मिसिलमा अर्कैको फोटो देखेपछि मृ।तकका आफन्तले प्रहरी कै सं लग्नतामा ह, त्या भएको बताएका छन्। प्रहरीले ढाकछोप गर्न घट,नामा संलग्नहरूसँग रकम लिएको पी: डितहरूको दाबी छ। मोरङ उर्लाबारी–५ का प्रवीण बास्तोला गत पुस ५ गते मृत फेला परेका थिए।

मृ त्यु हुँदाको समयमा उनीसंगै रहेका संदिग्ध व्यक्तिहरुलाई प्रहरीले कुनै अनुसन्धान नगरी छोडेको थियो। संदिग्ध ब्यक्तिहरू सबै प्रहरीको खोजीको सुचीमा थिए।

तर, प्रहरीले नै अपरा,धीहरूलाई छोडेपछि उर्लाबारीमा फेरि एकपटक न्याय मरेको छ।अनुसन्धान प्रभावकारी नभएको र आरो पित व्यक्तिले उन्मुक्ति पाएको भन्दै आइतबार पीडित परिवार र स्थानीयवासीले जिज्ञासा माग्दा प्रहरीले लाप,रवाही गरेको पाइएको भनी पिडित पक्षले न्याय नपायको भन्दै धर्ना घरेका छन्।

मिसिलमा समावेस गरिएको मृ,तकको तस्बीरमा चाँदीको सिक्री लगाएको पाइएपछि स्थानीयले केहिबेर इलाका प्रहरी कार्यालय घेराउ गर्नुका साथै प्रहरी वि,रुद्ध नाराहवाजी गरेका छन्। मृत,क फेला पर्दा उनको गलामा सिक्री थिएन। यद्यपि प्रहरीले अनुहार नै नचिनिने व्यक्तिको तस्वीर घट, ना मुचुल्कामा संलग्न गरेको पाइएको छ।

तल भिडियोमा जस्ताको त्यस्तै हेर्नुहोला ।

Related Articles

Back to top button