vada
Video

अत्याधिक रुचाइयो मदनकृष्णकाे स्वरमा ‘फुलबुट्टे सारी’ लिजेण्डरी भर्सन – (भिडियो)

काठमाडौं– वरिष्ठ कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठको आवाजमा ‘फुलबुट्टे सारी’ को लिजेण्डरी भर्सन सार्वजनिक गरिएको छ । मेल, फिमेल र चाइल्ड भर्सनमा निकै रुचाईएको गीतको लिजेण्डरि भर्सनलाई काठमाडाैं मा एक कार्यक्रमको आयोजना गरेर सार्वजनिक गरिएको हो ।मार्मिक लामाको आवाज र राजनराज शिवाकोटीको शब्द–संगीतमा १२ बर्ष अगाडि रेकर्ड गरिएको गीतको चर्चा यतिबेला निकै चुलिएको छ । मिलन नेवारको आवाजमा फिमेल भर्सनमा रिलिज भएको गीतले दर्शकको मन जितेको छट भने थुप्रै रेकर्डपनि बनाईसकेको छ ।

यस अघि संगीतकार राजनराजकी छोरी अरिश्मा शिवाकोटीको आवाजमा गीतको चाइल्ड भर्सन रिलिज भएको थियो । उक्त भर्सनलाई पनि दर्शकले निकै रुचाएका थिए । हाल सार्वजनिक गीतको लिजेण्डरि भर्सनमा वरिष्ठ कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठको स्वरमा मदनकृष्ण स्वयम् र मिथिला शर्मा फिचर रहेका छन् । भिडियोलाई राजेश पुमा राईले निर्देशन गरेका छन् । उत्सव दाहालले खिचेको भिडियोलाई विकास दाहालले सम्पादन गरेका छन् । यो समाचार तयार पार्दा यस भिडियोला ७ लाख २० हजार चोटी युटुबमा हेरिएको छ ।

७७ हजार लाइक कमाएको भिद्योले ४५ सय वटा प्रतिक्रिया पाएको छ ।भिडियो रिलिज कार्यक्रममा अर्का वरिष्ठ कलाकार हरिवंश आचार्य प्रमुख अथिति रहेका उपस्थित थिए । कालाकार हरिवंशले गीत र भिडियोको खुलेर प्रशंसा गरेका थिए । गीत सार्वजनिक कार्यक्रममा गीतसँग आवद्ध सर्जक, कलाकार तथा कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि हरिवंश आचार्यलाई सम्मान पनि गरिएको थियो । कार्यक्रममा संगीतकार शिवाकोटीले वरिष्ट कलाकार श्रेष्ठकै सक्रियतामा गीतको लिजेन्डरी भर्सन तयार भएको र यो नै अ’न्तिम भर्सन भएको जानकारी दिए ।

यता, वरिष्ठ कलाकार श्रेष्ठले केही वर्ष अघिनै गीत गाउन आ’त्मसमर्पण गरिसकेको भएपनि सिवाकोटीको आग्रहमा ‘फुलबुट्टे सारी’मा स्वर भरेको बताए । उनले अन्य भ’र्सन जस्तै गीत दर्शक स्रोताले मन पराई दिने र गायन क्षेत्रमा आफ्नो नयाँ फ’ड्को पनि भएको बताए । भिडियो

Related Articles

Back to top button