vada
News

नेहा कक्कड़ र रोहनको विवाहको खुल्यो राज ! २१ तारिखमा के हुँदैछ ?

काठमाडौ । गायिका नेहा कक्कड़लाई खबरमा छाइरहने भन्ने कुरा राम्रोसंग थाहा छ। अहिले रोहनप्रीतसँग नेहाको प्रेम जीवन सोशल मिडियामा व्याप्त छ। दुबैको विवाहको खबर भाइरल भएको छ। भनिन्छ कि दुबै अक्टुबर २१ मा बिहे गर्ने गर्दैछन् । नेहाले निरन्तर सार्वजनिक गरेका तस्बिरका कारण उनका फ्यान उत्साहित छन्**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

तर यस उत्साहको बीचमा, गायक विशाल डडलानीले यस्तो प्रश्न सोधे जसका कारण प्रशंसकहरूले सोच्न बाध्य पारेका छन्। नेहाको रोहनप्रीतको साथ वायरल भएको भर्खरको पोस्टमा प्रतिक्रिया दिँदै विशाल लेख्छन् ( ए अब म फेरि अलमल्लमा छु। नेहा र रोहन तपाईं विवाहको बारेमा वा तपाईंको नयाँ गीत वा फिल्मको बारेमा कुरा गर्दै हुनुहुन्छ ? अब त भन साँच्चै नै विवाह हो भने म पनि लुगा सिलाउँछु । अन्यथा डाउनलोड वा लाइक शेयर गर्नुपर्छ । विशाल बाहेक राजाले पनि त्यस्तै प्रतिक्रिया दिएका छन्। तिनीहरू पनि धेरै भ्रमित भएका छन्।

नेहाले सार्वजनिक गरेका तस्बिरका कारण सबैलाई यस्तै भ्रम भइरहेको छ । पछिल्लो पटक सार्वजनिक गरेको तसिबरमा उनले लेखेकी छन्, ‘गीत र रचना’ । अब भने प्रशंसकले अनुमान लगाउन सजिलो हुने भएको छ । कसैले पनि विवाहको तस्बिरमा ‘गीत र रचना’ पक्कै लेखेको हुँदैन । यसवाट उनीहरु कुनै नयाँ गीतको काममा लागिरहेका छन् भन्ने अनुमान लगाउन सकिन्छ ।

यस्तो अवस्थामा, नेहा साँच्चै रोहनप्रीतसँग बिहे गर्न लागिरहेकी छन् वा यदि कुनै ठूलो ठट्टा हुन लागेको छ भने फ्यानहरू यो कुरा जान्न उत्साहित छन्। केहि दिन अघि उनीहरूले सार्वजनिक गरेको दुबैको फोटो पनि भाइरल थियो। रोहनप्रीत वा नेहाले ती तस्विरहरू साझा गरेका होइनन्, तर सोशल मिडियामा अनुमान लगाइएको थियो कि दुबै विवाह गर्न जाँदैछन्। नेहा वा रोहनप्रीतले यी अनुमानहरूलाई प्रतिक्रिया दिएका छैनन्। उनीहरुले सार्वजनिक गरेको तस्बिरका कारण मात्र भनिएको छ, जुन प्रशंसकहरू उत्सुकताका साथ पर्खिरहेका छन्।

Related Articles

Back to top button